lv ru en
About the festival History Program News Contacts Sponsors Photo galleries
Subscription to our newsletter:
Twitter Facebook
Insbergs
Atklāj 19.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla programmu
Vakar (4.03.2014) Rīgā, viesnīcas Avalon konferenču zālē notika 19.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla (7.aprīlis – 18.maijs) preses konference, kurā piedalījās Lita Beiris festivāla direktore, Florī Balēna - Francijas institūta komunikāciju asistente, Ilva Sinkēviča - Dānijas Kultūras institūta projektu koordinātore. Preses konferenci vadīja Agnese Knabe – 19. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla korporatīvo klientu vadītāja. Preses konferencē klātesošie tika iepazīstināti ar 19.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla un Galā koncerta programmu.
05.03.2014
Šogad Baleta festvāla atklāšana, kā ierasts, norisināsies Rīgas dzelzceļa stacijā ar koncertuzvedumu - “Dvēseles stīgas” ar Raimonda Paula komponēto instrumentālo mūziku. Rīgā un reģionos viesosies viesi no Spānijas – flamenko deju kompānija “„Jesus Carmona &Cia” ar izrādi “Melnais un baltais”, Polijas Dejas teātris /Poznaņa/ ar izrādi “Czterdziešci”. Izrādi ir iestudējis pasaules mēroga horeogrāfs Jo Stomgrens no Norvēģijas, Laikmetīgās dejas kompānija „Opinion Public” no Beļģijas ar izrādi “Bob`art” un, iespējams, ka festivāla noslēgumā redzēsim Dānijas Deju teātra pasaules pirmizrādi - “Melnais dimants” Tima Ruštona hereogrāfijā.
Galā koncerts skatītāju pārsteigs ar zvaigžņu spozmi. Tajā piedalīsies Krievijas Lielā teātra zvaigzne – Artjoms Avčarenko un Anna Tihomirova, Ungārijas nacionālā bareta prīmas - Enikē Somorjai (Eniko Somorjai) un Ivans Popovs. Vanemuines teātris (Igaunija) - Raminta Rudžonite, Brendons Aleksandrs, Kolins Megs, Berlīnes Valsts Opera - Elisa Karriljo Kavrera (Elisa Carrillo Cabrera) un Mihails Kaņiskins (Mikhail Kaniskin), deju kompānija “Company Sebastien RAMIREZ” (Francija) - Sebastjens Ramiress (Sebastien Ramirez) un Hondži Vanga (Honji Wang) un noteikti skatītājus priecēs arī Latvijas un Lietuvas baleta dejotāji.
Festivāla organizatore Lita Beiris ir gandarīta, ka arī šogad izdevies Latvijā pulcēt pasaules dejas zvaigznes.
Plašāka informācija par dalībniekiem un festivāla programmu www.ballet-festival.lv.

Festivālu bildēs skatīties fotogalerijā šeit.

Kontaktinformācija:

Ilze Vanaga

mob.tel.: 29338915

info@ballet-festival.lv

Honji Wang
Sébastien Ramirez
... Go back